Mon Platin Termo Builder Obnovovací vlasový krém s ochranou pred teplom 200ml

Termo-obnovovací krém je unikátny produkt navrhnutý tak, aby uzdravil a prinavrátil vlasom zdravie počas ich fénovania alebo narovnávania. 200ml

Skladom
Kód: 187
Značka: Mon Platin
€23,99 €19,99 bez DPH
Kategória: Obnova vlasov
Záruka: 9M od otvorenia
Mon Platin Termo Builder Obnovovací vlasový krém s ochranou pred teplom 200ml
Tip

Termo-obnovovací krém je unikátny produkt navrhnutý tak, aby uzdravil a prinavrátil vlasom zdravie počas ich fénovania alebo narovnávania. Exkluzívne zloženie obsahuje dvojitú silu, čo znamená, že obaľuje vlasy ochranným filmom a zároveň ich obnovuje, takže fénovanie a narovnávanie sa stáva integrálnou súčasťou samotnej starostlivosti a uzdravovania štruktúry vlasu. Tento unikátny vlasový krém absorbujú vlasy za pomoci teploty, ktorá na ne pôsobí počas fénovania alebo narovnávania, čím vytvárajú objemnú vrstvu so špeciálnou molekulárnou štruktúrou, ktorá túto vrstvu vo vlasoch spevňuje, a tým im dodáva jemnosť, pružnosť, hebkosť a zdravý lesk. Je obohatený o hodvábne proteíny, čierny kaviár, antioxidanty (esencie zeleného čaju a granátového jablka) a tiež o pridané vitamíny E a B5 a rakytníkový a argánový olej. 

Použitie:

Na mokré vlasy: Aplikujte malé množstvo produktu do uterákom vysušených vlasov a pokračujte v úprave. Neoplachujte!!!

Na suché vlasy: Aplikujte malé množstvo produktu na vlasy. Dôkladne prečešte a pokračujte v úprave (fénovanie, narovnávanie). Neoplachujte!!!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: